You are currently viewing Obchody Dnia Rodzicielstwa Zastępczego w Powiecie Wschowskim

Obchody Dnia Rodzicielstwa Zastępczego w Powiecie Wschowskim

W dniu 30 maja 2023 roku w sali widowiskowej Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie odbył się koncert dedykowany rodzinom zastępczym z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego. Koncert został zorganizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Wschowie, w ramach prowadzonej powiatowej kampanii społecznej pn. „Rodzina zastępcza – bezpieczny przystanek” współfinansowanej ze środków Fundacji EY.

W koncercie udział wzięli lokalni artyści, którzy swoimi występami wsparli prowadzoną kampanię. Na scenie wystąpili Zuzanna Jakubowska i Laura Chmura – uczennice Państwowej Szkoły Muzycznej we Wschowie im. Karola Kurpińskiego, Kacper Kozyra oraz Grzegorz Kaliciński, a także zespół I-REY, który porwał publiczność do wspólnej zabawy.

Koncert był również okazją do złożenia przez Kierownika Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie i Starosty Wschowskiego podziękowań i życzeń rodzinom zastępczym.

Podczas koncertu odbyła się także premiera spotu promującego rodzicielstwo zastępcze w Powiecie Wschowskim.

Serdecznie dziękujemy wszystkim artystom za występy i włączenie się w promowanie rodzicielstwa zastępczego w naszym powiecie.