You are currently viewing Konkurs Wygraj Rodzinne Wakacje 2021

Konkurs Wygraj Rodzinne Wakacje 2021

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Wschowie zaprasza rodziny zastępcze, rodzinne domy dziecka oraz placówki rodzinne do udziału w konkursie „Wygraj Rodzinne Wakacje” organizowanym przez Fundację EY. Do wygrania dofinansowanie wyjazdu wakacyjnego dla całej rodziny do 5 tys. zł.! Łączna pula nagród: 50 000 zł!  

TEMAT KONKURSU

W tegorocznej edycji konkursu zapraszamy Was do ożywienia obrazu wybranego malarza/malarki. 

Czy ktoś z Was stanie się jedną z postaci z „Ostatniej Wieczerzy” Leonarda da Vinci, wspólnie odwzorujecie „Rusałki” Jacka Malczewskiego lub „Hołd pruski” Jana Matejki? 

Wybór obrazu należy do Was! Pamiętajcie tylko, że wszyscy członkowie rodziny muszą się znaleźć na jednym obrazie – zarówno Ci najmłodsi, jak i najstarsi! Przejrzyjcie wspólnie dzieła ulubionych artystów, dobierzcie scenerię, rekwizyty i uwiecznijcie swój obraz.

Wyślijcie nam zdjęcie swojej stylizacji w ramach “ożywienia obrazu” w zestawieniu z oryginalnym obrazem oraz film trwający maksymalnie 1,5 minuty, który będzie dokumentacją procesu tworzenia Waszego dzieła. Czekamy z niecierpliwością!

W ocenie prac konkursowych będziemy brać pod uwagę m.in. Wasze zaangażowanie i pomysłowość.

Jeśli wizerunek waszych dzieci jest szczególnie chroniony (zwłaszcza w sytuacji nie pełnienia funkcji opiekuna prawnego), to prosimy o takie zaaranżowanie ich wizerunku na obrazie oraz scen w filmie dokumentującym powstawanie ożywionego obrazu, aby ich wizerunek został nadal anonimowy i chroniony. 

Prosimy zapoznać się z REGULAMINEM konkursu

ZGŁOSZENIE

Zgłoszenie powinno zawierać:

 1. Pracę konkursową (zdjęcie “ożywionego obrazu” w zestawieniu z oryginalnym obrazem, jego tytuł i autora, max. 1,5 minutowy film z przygotowań),
 2. Wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz z oświadczeniami,
 3. Zgodę na przetwarzanie przez Fundację EY danych osobowych, zgodę na dysponowanie zdjęciami oraz filmem załączonymi do formularza zgłoszeniowego oraz oświadczenie o formie prowadzenia działalności jako podmiot rodzinnej opieki zastępczej,
 4. Budżet na organizację rodzinnych wyjazdów wakacyjnych, 
 5. Zdjęcia/ filmik rodziny dokumentujące pracę wszystkich jej członków podczas pracy nad zadaniem konkursowym (maksymalnie 5 zdjęć).

W JAKI SPOSÓB PRZESŁAĆ ZGŁOSZENIE?

Całość ( zdjęcia, formularz, budżet, film dokumentujący pracę) należy przesłać do 26 maja 2021 r. na adres: fundacja@pl.ey.com. 

Wyniki konkursu ukażą się do 17 czerwca br. na stronie www.ey.com/pl/fundacja oraz na Fanpage Fundacji EY.

KRYTERIA OCENY

 • Prace będą oceniane przez członków Komisji Konkursowej na podstawie następujących kryteriów:
 • Zgodność z tematem,
 • Pomysłowość,
 • Współpraca wszystkich członków rodziny przy tworzeniu pracy,
 • Koszty projektu wakacyjnego (rzetelność przygotowanego budżetu, realność kosztów, wkład własny itp.),
 • Ocena autorska członków Komisji.

W przypadku pytań dotyczących konkursu prosimy o kontakt z Panią Agatą Skalec – Ruczyńską pod numerem telefonu: 519 511 500.

Więcej informacji strona: https://www.ey.com/pl_pl/fundacja/pomoc-finansowa

Powodzenia!