You are currently viewing PIKNIK Z OKAZJI DNIA RODZICIELSTWA ZASTĘPCZEGO – 11 CZERWCA 2016

PIKNIK Z OKAZJI DNIA RODZICIELSTWA ZASTĘPCZEGO – 11 CZERWCA 2016

W dniu 11 czerwca 2016r. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Wschowie zorganizowało Piknik z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego. Piknik odbył się na Stanicy Harcerskiej w Lginiu. Uczestnikami imprezy były rodziny zastępcze wraz z podopiecznymi oraz wychowankowie placówek opiekuńczo-wychowawczych z terenu Powiatu Wschowskiego. W trakcie imprezy odbywały się liczne zabawy integracyjne zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, konkurencje i zawody sportowe dla starszych oraz młodszych dzieci, których wodzirejem był Pan Grzegorz Krawczyk. Było bardzo wesoło, a na twarzach dzieci gościł promienny uśmiech. Każdy z uczestników mógł liczyć też na smaczny posiłek. Nie zabrakło również ciekawych nagród i upominków. Ponadto podczas Pikniku rozstrzygnięto konkurs na “Radosne muffiny” oraz wręczono nagrody laureatom konkursu plastycznego “Rodzina z moich marzeń”

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Wschowie serdecznie dziękuje wszystkim darczyńcom i sponsorom, którzy wsparli organizację Pikniku

Piekarnia Wacław Gierczak

Marino sp. z o.o.

Starostwo Powiatowe Wschowa

Usługi Dachowe Piotr Czyczyk

Tartak Grębocice Krzysztof Ślufarski

Dekarstwo Blacharstwo Sylwester Krakowiak

Transport Krajowy i Zagraniczny Andrzej Kozłowski

Zakład Instalacyjny Andrzej Czyczyk

Osobne podziękowania kierujemy do Komendy Hufca Związku Harcerstwa Polskiego we Wschowie za umożliwienie zorganizowania Pikniku na Stanicy Harcerskiej w Lginiu.

Serdecznie dziękujemy dyrektorom oraz wychowawcom placówek opiekuńczo-wychowawczych za pomoc przy organizacji Pikniku.

Kolejne podziękowania kierujemy do harcerzy za okazaną pomoc przy obsłudze imprezy.