You are currently viewing Poradnik dla rodziców zastępczych, adopcyjnych i kandydatów (na takie rodziny) pn. Filary wsparcia rodziców i dzieci z FASD

Poradnik dla rodziców zastępczych, adopcyjnych i kandydatów (na takie rodziny) pn. Filary wsparcia rodziców i dzieci z FASD

Udostępniamy Poradnik dla rodziców zastępczych, adopcyjnych i kandydatów (na takie rodziny) pn. Filary wsparcia rodziców i dzieci z FASD autorstwa Pani dr Małgorzaty Kleckiej oraz Pani dr Katarzyny Okulicz-Kozaryn.

Poradnik dostępny jest do pobrania pod adresem:

https://kcpu.gov.pl/…/www_5-krokow-do-harmonii-w…

Na kanale Youtube pojawiło się też 10 filmów edukacyjnych. Tematyka filmów jest zgodna z ogólną koncepcją projektu i tematyką poradnika opartą na 5 filarach wsparcia rodzin z FASD: Rozwój, Regulacja, Relacja, Rozum, Rezyliencja.

W każdym materiale znajdują się wypowiedzi specjalisty oraz rodziców adopcyjnych/zastępczych dziecka z FASD na temat ich doświadczeń związanych z omawianym tematem.

Link do kanału Youtube

Bardzo dziękujemy Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom KCPU za przesłanie poradników w wersji papierowej do siedziby Centrum.